kurzy online

Lektoři

Markéta Kreuzingerová

Markéta Kreuzingerová

Angličtina je nedílnou součástí mého života už od mých 13i let a s naprostou upřímností můžu říct, že tento jazyk miluju. Nyní využívám své zkušenosti k tomu, abych pomohla lidem překonat obavy a skutečně začít angličtinu používat. Neschovávám se za papírové certifikáty, zato mám opravdové zkušenosti z každodenního života.

Proč právě já?

Zde přidávám ještě odkazy na:

Napište mi na marketakreuz@gmail.com, nebo volejte na telefon 705226590Marek Sirový

Jsem prakticky zaměřený minimalista. Rád poznávám nové lidi a řeším neznámé problémy. Baví mě hledat způsoby, jak objasnit složité skutečnosti jednoduckým způsobem. Cílem mých kurzů je pomoci Vám s řešením Vašich skutečných problémů.

Marek Sirový

Mám relativně široký záběr a prošel jsem celkem dlouhou cestu z malé vesnice ve Středočeském kraji až do známých firem jako je Kiwi, Nethost, Zonky, Easysoftware, Twisto, atp. Strávil jsem mnoho měsíců prací na dálku a home office, zabývám se osobní i týmovou efektivitou, mám dlouholeté zkušenosti v oblasti IT (od roku 2005), baví mě “praktická” sociologie a komplexní systémy. V posledních letech se věnuji návrhu a stavbě cloudových řešení, projektovému řízení a týmové efektivitě nejen v distribuovaných týmech.

Snažím se vést prakticky zaměřená školení pro malé skupiny, nebo jednotlivce.

Zde přidávám ještě odkazy na:

Napište mi na msirovy@gmail.com